1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim!

Kemon Lunex Ultra Light Fast Saç Açıcı 2*200ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Kemon Lunex Ultra Light Fast 2*200ml 

Özellik

Boyalı ve natürel saçlarda saç düzleştirici ile kullanılarak çok kısa zamanda gölgelendirme işlemi yapar.
Performans
Yapılan gölgelendirme sevisi sonrasında saçı yıkamaya ihtiyaç yoktur. Doğal ve boyalı saçlara uygulama yapılabilir. Doğal saçlarasa 4-5 tona kadar açma sağlar(iki defa uygulamada). Boyalı saçlarda 2-3 tona kadar açma sağlar(iki defa uygulamada). Zamandan tasarruf sağlar
Uygulama
Lunex lıght fast tek başına kullanılır.Saç yapısına göre 170-190 derece düzleştirici ısısı kullanılır. Oksidanla karıştırılmaz. Gölgelendirme yapılacak saç tutamına (boyalı yada natürel) direk sürülür. İnce bir tarakla taranılarak ürünün fazlası alınır. Daha önceden ısıtılan saç düzleştiriciyi saçı içine alarak düzleştiriciyi kapatmadan alt kısımla saça sürüp fazla ürün buharlaşması sağlanır. Fazla ürün buharlaştırıldıktan sonra düzleştirici işlemi yapılır. Düzleştirici işlemi yapılırken saçın renginin açıldığını bariz bir şekilde görebilirsiniz. Daha fazla bir açılma istendiği taktirde saç tutamına işlem ikinci defa tekrarlanır. Gölgelendirme işlemi bittikten sonra saç yıkanmaz ve servis sonlandırılır.

DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR
Lunex lıght fast sıvı bir ürün olduğundan çok fazla ürün sürülmemelidir. Saça sürülen ürün buharlaştırılmdan düzleştirici kullanılmamalıdır. Açılan tutamlarda daha fazla açma sağlayabilmek için üzerine açıcı sürülmemelidir. Bir sonraki gölgelendirme işlemini gerçekleştirmek için 3 ay beklenmelidir.


 
Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.

 
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidir.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.

Teslimat

Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
İndirim Fırsatı !
Yükleniyor...