1250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1250 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim!

Sıkça Sorulan Sorular

E-posta adresinizi, ve şifrenizi doğru yazdığınızdan emin olun.
Büyük ve küçük harf duyarlılığına dikkat edin.
E-posta adresinizde Türkçe yada özel karakterler bulunmamalı. (Örneğin : ç,ş,ü,ğ,ö,|<> , gibi)
E-posta adresinizi küçük harflerle yazmanız önemlidir. Örneğin Büyük "İ" harfi özel bir karakterdir, küçük "i" harfi geçerli bir karakterdir.

 
Kargolar bulunduğunuz bölgeye göre değişkenlik göstermektedir.
Marmara bölgesi ve büyük şehirlere 1-2 gün içerisinde kargolar ulaşabilmektedir.
Kasaba, köy, belde gibi lokasyonlarda bu zaman kargo firmasına göre de değişkenlik gösterebilmektedir.
Sitemizin üst köşesinde E-Posta adresinizi ve sipariş numarasını girerek kargonuzu ''Sipariş Takip'' bölümünden takip edebilirsiniz. Aşağıda ki linki tıklayarak sipariş takip ekranına ulaşabilirisiniz.
Sipariş Takip
Yurtdışına kargo gönderimiz bulunmamaktadır.
İnternet mağazamızdan yapacağınız tüm alışverişlerde Türkiye'nin her yerine 59.90 TL kargo ücret alınmaktadır. 1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargodur.
Ödemenizi 2 farklı şekilde gerçekleştirebilirsiniz;
-Kredi Kartı
-Havale
Değişim yapmak istediğiniz ürünü tarafımıza, sizlere gönderim yapmış olduğumuz anlaşmalı kargo ile gönderim yapabilirsiniz. Ücret kargo bedeli müşteriye aittir.
Değişim için gönderimini sağladığınız ürün tarafımıza ulaştığı an itibariyle, değişim/iade departmanı üç (3) iş günü içerisinde işleminizi sonlandırmış olacaktır.
Ambalajı (paketi) bozulmamış, kullanılmamış ve satılabilirliği konusun da sorun olmayan ürünler 14 iş günü içerisinde iade yapılabilmektedir.
İndirim Fırsatı !
Yükleniyor...