1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim!

Igora Royal Highlifts Amonyaklı Saç Boyası 60ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Saç Boyası 60ml
Özellikler
Saç boyasından kaynaklanan saç kırılmalarını en aza indirger. Saçlarınızı en açık ve en soğuk renklerle boyamanızı sağlar kazandırır.
Saç rengini uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Renk uzmanları tarafından geliştirilen yoğun, canlı ve gerçek renklere sahip olmanızı sağlar. 120’den fazla renk tonuyla renklerin birbiriyle karıştırılabilmesini sağlar.

İçerik
Gliserin: Saçta var olan nemi hapseder, saçın daha yumuşak ve parlak olmasını sağlar. Moringa: Saçların ihtiyacı olan mineral ve vitaminlerin karşılanmasını sağlayarak saçların daha sağlıklı olmasını sağlar.

Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Saç Boyası Oksidan Seçimi
Kullanım
10 Vol Oksidan: 1, 2 ve 3 tonları için,
20 Vol. Oksidan: Beyaz kapama, 1-2 ton açma ve saçı aynı tonuna boyamak için,
30 Vol. Oksidan: Saçı 2-3 ton kadar açmak için,
40 Vol. Oksidan: Saçı 3-4 ton kadar açmak, röfle ve balyaj uygulamaları için uygundur.

Karışım
Karışımı hazırlarken metal olmayan bir karışım kabı ve karıştırıcı kullanın. Renk koyulaştırma, beyaz kapama ve renk açmalarda 1:1; 4 ton açma, gölge, balyaj işlemleri ve 11 serilerinde 1:2 oranını kullanmalısınız. Örneğin, 1:1 karışım için 60 ml Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Saç Boyası kullanımında 60 ml Schwarzkopf Igora Oksidan, 1:2 karışım için 60 ml Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Saç Boyası kullanımında 120 ml Schwarzkopf Igora Oksidan kullanmalısınız. Boya ile oksidanı puding kıvamı elde edinceye kadar karıştırın.

Uygulama
Boya karışımını yıkanmamış saça uygulayın: Boyayı dip boyası işlemleri için sadece diplere, normal boyama için diplerden başlayarak uçlara doğru tüm saça uygulayın. Boyayı tonlama, koyu tonlama ve dip boyalama işlemlerinde oda sıcaklığında 30-40 dakika, açık renklerde 50-60 dakika bekletin.
Belirtilen bekleme süresi dolunca durulama suyu berraklaşana kadar ılık ve bol suyla yıkayın. Yıkama sonrası boyalı saçlar için uygun bir şampuanla saçalrı yıkayıp, durulayın; saç renginin kalıcılığını artırmak için uygun bir saç kremi ile saçı sabitleyin. Schwarzkopf Igora Royal Highlifts Saç Boyası yalnızca profesyonel kullanım içindir. Geçici kına dövmesi yaptıran kişilerde alerji riskini artırabilir. Kızarmış, hassas, tahriş olmuş saç derisinde veya alerjik bünyelerde kullanıma uygun değildir. Bu ürün kaş veya kirpikleri boyamak için uygun değildir. Uygulama sırasında koruyucu eldiven ve önlük kullanın.
Ürünü kullanmadan önce alerji testi tapın ve 48 saat bekleyin; alerji testi, çok az miktardaki boya ve oksidan karışımı dirseğin iç kısmına, 1 cm’lik alana sürülerek yapılır. Deri döküntüsü, kızarıklık, kaşıntı veya yanma durumunda derhal durulayın ve ürünü kullanmayın. Boya işlemi sırasında veya işlem sonrasında yanma, batma veya kızarıklık gibi durumlarda işlemi durdurun ve saçı bol suyla yıkayın; doktoru arayın ve üretici firmayla irtibata geçin. Göz ve cilt temasından kaçının, temas halinde bol su ile yıkayın. Bu ürünü kına veya metal boya ile boyanmış saçlarda kullanmayın. Karışımı hazırlarken ve uygularken metal toka, klips, pens, arak veya karışım kabı gibi ürünler kullanmayın. Ürünü ışıkta saklamayın, yarım kalmış ürünleri kullanmayın.

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidir.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.

Teslimat

Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
Benzer Ürünler
İndirim Fırsatı !
Yükleniyor...