1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim! 1500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Ücretsiz Kargo! Havale/EFT İle Ödemelerde Sepette Ekstra %5 İndirim!

Igora Royal Absolutes Amonyaklı Saç Boyası 60ml

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Schwarzkopf Igora Royal Absolutes Saç Boyası 60ml
Igora Royal Absolutes, zamanla canlılığını kaybeden olgun saçlara kaybettiği değerleri üstün bakım teknolojisiyle yeniden kazandırıyor.
Son moda renk seçenekleri ile beyazları %100 kapatıyor. Doğal renk karışımına gerek kalmadan %100 beyaz kapama sağlar.
İçeriğinde bulunan mikro incelikteki yoğunlaştırılmış renk pigmentleri, gri ve beyazın her tonunda mükemmel derecede beyaz kapama sunar.
Yeni yaşlanma karşıtı Biotin-S teknolojisi, benzersiz bir bakım sağlar. Doğada yer alan B7 vitamini olarak da bilinen biotin, yiyecek ve minerallerin katkı maddesi olan Silica ile birlikte, saç yapısındaki boşlukları doldurarak saça zamanla yitirdiği değerleri yeniden kazandırır, saçı güçlendirir, hacim ve parlaklık sağlar. Saf Biotin-Silica zaman içerisinde saç yapısında oluşan boşlukları doldurarak saça dolgunluk kazandırır. Saç uzun süre güçlü ve parlak görünür.
Mikro incelikte konsantre renk pigmentleri 100% beyaz kapatarak, dipten uca eşit dağılımlı, canlı ve yoğun bir görünüm sağlar.
Hafif kırçıllı saçlardan tamamen beyaz saçlara kadar her saç tipinde başarılı sonuçlar sunar. Boya karışım ve uygulamalarında kutu içersinden çıkan prospektüs dikkate alınmalıdır. Sitede yazılan karışım miktarı ve uygulama yöntemleri tavsiye niteliğindedir.
Yapılacak uygulama ve kullanılacak boyaya göre karışım oranı, uygulama yöntemi ve bekletme süresi değişebilir.

Oksidan Seçimi
Tüm Igora Absolut serisi boyalar 30 volum Igora oksidanla kullanılabilir. %90'dan fazla beyazı olan saçlara saf renk yüklemesi için 20 volum Igora oksidan kullanılmalıdır.

Karışım
Karışımı hazırlamak için metal olmayan bir karışım kabı ve karıştırıcı kullanın. Uygulayacağınız işleme uygun oksidanı seçin. 1 tüp boyayı, aynı oranda oksidan krem ile karıştırın. 60ml boya için 60ml oksidan kullanın. Boya ve oksidanı pürüzsüz bir doku elde edinceye kadar karıştırın.

Uygulama
Dip Boyama
Karışımı yıkanmamış kuru saç diplerine eşit oranda uygulayın. 15-30 dakika bekletin. Daha sonra kalan boyayı saçın boy ve uçlarına uygulayın.
Toplam bekleme süresi 45 dakika olacak şekilde saçınızda bekletin. Belirtilen bekleme süresinin sonunda temiz bir su akıncaya kadar ılık ve bol suyla saçı durulayın. Renk koruma şampuanıyla yıkayıp durulayın.

Beyaz Kapama
Boyayı uygulamaya beyazın yoğun olduğu bölgelerden başlayın. 30-45 dakika bekletin. Belirtilen bekleme süresinin sonunda temiz bir su akıncaya kadar ılık ve bol suyla saçı durulayın. Ardından renk koruma şampuanıyla yıkayıp durulayın.

Doğal Saçı Boyama ve Renk Değiştirme
Yıkanmamış ve kuru saçlarda diplerden 3cm bırakarak boy ve uçlara boyayı uygulayın. 15-20 dakika bekledikten sonra kalan boyayı saç diplerine dikkatlice uygulayın. Toplam bekleme süresi 45 dakika olacak şekilde saçınızda bekletin. Bekleme işlemi sona erdikten sonra temiz bir su akıncaya kadar ılık ve bol suyla saçı durulayın. Renk koruma şampuanıyla yıkayıp durulayın.

Uyarılar
Satın aldığınız boya profesyonel kullanıma yönelik olarak hazırlanmıştır. Kutu içerisinde sadece 1 tüp boya vardır. Karışımı hazırlamak için ihtiyacınız olan oksidanı ayrıca satın almanız gerekmektedir. Profesyonel boyalar sadece saç boyamak için tasarlanmıştır. Kirpik, kaş, sakal, bıyık gibi farklı kullanımlar için uygun değildir. Karışımı hazırlamak ve uygulamak için metal olmayan ürünleri tercih edin. Boyama esnasında metal aksesuar (klips, toka, pens, tarak..vb) kullanmayın. Tüm boyama işlemlerini yıkanmamış, kuru saça uygulayın. Uygulama boyunca tek kullanımlık koruyucu eldiven ve boyanın etrafa dağılmasını engellemek için koruyucu önlük kullanın. Tavsiye edilen bekleme süresini aşmayın. Saç rengi, boyanın saçta kalma süresiyle doğrudan etkilidir.
Gereğinden az saçta kalan boyalar istenilen sonuçları vermeyeceği gibi gereğinden fazla saçta bekletilen boyalar da yine olumsuz sonuçlar doğuracaktır.
Saç boyaları nadiren alerjik reaksiyonlara sebep olabilir. Bu gibi durumları engellemek için muhakkak duyarlılık testini yapın. Hazırlayacağınız ufak miktar karışımı, kulak arkası veya dirsek içini temizleyip kuruladıktan sonra sürün. 48 saat boyunca gözlemleyin. Alerjik reaksiyon gözlenirse boyayı kesinlikle uygulamayın. Hassas ve irite olmuş saç derisinde veya patolojik rahatsızlıklar (egzama, sedef gibi) sonucu hasar görmüş saç derisine uygulamayın.

 

Bu Ürün Karakter Medya Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir.
Garanti
Sitemizde satılmakta olan tüm ürünler ithalatçı firmaların garantisinde olup , firmaların kendi koşulları geçerlidir.

Vazgeçme
Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren (7) gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi, fatura numaranızı ve sipariş numaranızı belirterek [email protected] mail adresine mesaj atıp bilgilendiriniz.

Teslimat

Hafta içi saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ertesi gün kargoya verilmektedir.
(Hafta sonu ve resmi tatil günleri hariç)
 
Benzer Ürünler
İndirim Fırsatı !
Yükleniyor...